440L-R4K1120YR | ALLEN BRADLEY | Type4 1120-30mm GuardShield
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4K1120YR
Catalog Number: 440L-R4K1120YR
Type: Receiver
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 1120 mm (44.1 in.)