440L-R4KL1120YD | ALLEN BRADLEY | GS ILAS, Rcvr, 30mm, 1120mm
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4KL1120YD
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Product Family: GuardShield Safety Light Curtains
Catalog Number: 440L-R4KL1120YD
Type: Receiver
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 1120 mm (44.1 in.)