440L-S4J0960YR | ALLEN BRADLEY | Type4 0960-14mm GuardShield
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-S4J0960YR
Catalog Number: 440L-S4J0960YR
Type: Receiver
Resolution: 14 mm (0.55 in.)
Protected Height: 960 mm (37.8 in.)