440L-T2KA0480YD | ALLEN BRADLEY | Type2 Transmitter 0480-30mm GuardShield
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-T2KA0480YD
Catalog Number: 440L-T2KA0480YD
Type: Transmitter
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 480 mm (18.9 in.)