502L-BDB-3-4LR-6XGP-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Size 1 Ltg Combination Cntcr Dis
Manufacturer Part Number (MPN)
502L-BDB-3-4LR-6XGP-24R
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Catalog Number: 502L-BDB-3-4LR-6XGP-24R
  • Type: Combination Lighting Contactor with Disconnect Switch
  • Control Voltage: 24V DC
  • Disconnect Type: Non-Fusible
  • Fuse Type: L Fuse
  • Fuse Clips: Yes
  • Product Family: NEMA
  • Dimensions (H x W x D): 27.91" x 10.50" x 8.47" (709 mm x 267 mm x 215 mm)