506-AJB-1-4LRR-6P-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Size 0 Rvsg Combination Discon
Manufacturer Part Number (MPN)
506-AJB-1-4LRR-6P-24R
説明
  • Catalog Number: 506-AJB-1-4LRR-6P-24R
  • Product Type: NEMA Size 1 Reversing Combination Starter
  • Enclosure Type: Type 1 (IP42)
  • Line Voltage: 480V 60Hz
  • Control Voltage: 24V AC
  • Disconnect Type: Fusible
  • Fuse Clips: 30A Class R