506-BAB-A2F-6P-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Size 1 Rvsg Combination Discon
Manufacturer Part Number (MPN)
506-BAB-A2F-6P-24R
説明
  • Catalog Number: 506-BAB-A2F-6P-24R
  • Product Type: NEMA Size 6 Combination Starter
  • Enclosure Type: Type 3R/4/12 - Enclosure Code "B"
  • Line Voltage: 480V 60Hz
  • Control Voltage: 24V AC
  • Disconnect Type: Fusible
  • Fuse Clips: 60A Class R