5069-RTB14CJC-SCREW | ALLEN BRADLEY | Compact 5000 14 Screw RTB with CJC
Manufacturer Part Number (MPN)
5069-RTB14CJC-SCREW
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: 5069-RTB14CJC-SCREW
  • Description: 5069 Compact I/O 14 pins Screw type terminal block with embedded CJC thermistors kit in a pack of 1 pcs
  • Voltage Rating: 300V AC
  • Current Rating: 10 A
  • Temperature Rating: 0...60 °C (32...140 °F)