512-AABJ-6P-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Combination Starter Disconnect
Manufacturer Part Number (MPN)
512-AABJ-6P-24R
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Type: NEMA Combination Starter Disconnect
  • Catalog Number: 512-AABJ-6P-24R
  • Control Voltage: 24V AC, 60Hz
  • Disconnect Type: Fusible
  • Fuse Clips: 30 A Class R