512-BDH-6P-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Combination Starter Disconnect
Manufacturer Part Number (MPN)
512-BDH-6P-24R
説明
  • Product Code: 512-BDH-6P-24R
  • Product Name: NEMA Combination Starter Disconnect
  • Enclosure Type: NEMA 3R/4/12 Metal Handle
  • Size: Size 1
  • Control Voltage: 24V 60 Hz
  • Disconnect Type: Fusible
  • Fuse Clips: 30 A Class R
  • Standards: UL, CSA, CUL
  • Dimensions (H x W x D): 90 mm x 90 mm x 60 mm