700-EF220QJ | ALLEN BRADLEY | IEC Control Relay
Manufacturer Part Number (MPN)
700-EF220QJ
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: 700-EF220QJ
  • Product Type: IEC Control Relay
  • Coil Voltage: 220V AC at 50 Hz / 240V AC at 60 Hz
  • Contact Configuration: 2 N.O. + 2 N.C.
  • Contact Rating: 10A at 250V AC