700-HK32Z12 | ALLEN BRADLEY | 12V DC GP Slim Line Relay
Manufacturer Part Number (MPN)
700-HK32Z12
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Catalog Number: 700-HK32Z1-4
  • Contact Configuration: DPDT (Double Pole Double Throw)
  • Coil Voltage: 110V DC
  • Contact Rating: 8 A