800F-11BS120 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-11BS120
説明
  • Product Code: 800F-11BS120
  • Legend Plate Style: 30 x 40 mm Standard, 2-Piece Snap-In (Plate and Frame)
  • Legend Color: Black with White Legend Text
  • Legend Language: English
  • Text/Symbol: FORWARD
  • Dimensions: 29.7 mm (Width) x 39.7 mm (Height)