800F-17BE170 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-17BE170
説明
Product Code: 800F-17BE170
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'OPEN' Text
Product Type: 22mm Accessory
Suitable for Push Button: Yes
Suitable for Illuminated Push Buttons: Yes
Suitable for Indicator Light: Yes
Suitable for Signalling Lamp: Yes
Suitable for Selector Switch: Yes
Width: 29.7 mm
Height: 39.7 mm
Color: Black with White Legend Text
Text Font Size: Standard text
Legend Text/Symbols: 'OPEN'
Snap-in Legend Plate and Frame: 30x40 mm legend plate only