800F-17WE165 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-17WE165
説明
  • Product Code: 800F-17WE165
  • Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'OFF - ON' Text
  • Product Type: 22mm Accessory
  • Suitable for Push Button: Yes
  • Suitable for Illuminated Push Buttons: Yes
  • Suitable for Indicator Light: Yes
  • Suitable for Signalling Lamp: Yes
  • Suitable for Selector Switch: Yes
  • Width: 29.7 mm
  • Height: 39.7 mm
  • Color: White with Black Legend Text
  • Text Font Size: Standard text/symbols
  • Legend Text/Symbols: 'OFF - ON'
  • Snap-in Legend Plate and Frame: 30x40 mm legend plate only