800F-18AN110 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-18AN110
説明
  • Product Code: 800F-18AN110
  • Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'REVERSE' Text
  • Product Type: 22mm Accessory
  • Suitable for Push Button: Yes
  • Suitable for Illuminated Push Buttons: Yes
  • Suitable for Indicator Light: Yes
  • Suitable for Signalling Lamp: Yes
  • Suitable for Selector Switch: Yes
  • Width: 29.7 mm
  • Height: 49.2 mm
  • Color: Aluminum with Black Legend Text
  • Text Font Size: Standard text/symbols
  • Legend Text/Symbols: 'REVERSE'
  • Snap-in Legend Plate and Frame: 30x50 mm legend plate only