800F-1YP1M94 | ALLEN BRADLEY | 800F 22 mm Enclosed Momentary Station
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-1YP1M94
説明
  • Product Code: 800F-1YP1M94
  • Product Type: 22mm Enclosed Momentary Station
  • Enclosure Material: Yellow Plastic
  • Operator Type: Twist-to-Release, 40mm