800F-34RE211 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-34RE211
説明
Product Code: 800F-34RE211
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with "START - STOP" Text
Product Type: 22mm Accessory
Legend Plate Style: 30 x 40 mm, 1 Piece