800F-PN3G | ALLEN BRADLEY | 22mm Back of Panel Composite 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-PN3G
説明
  • Product Code: 800F-PN3G
  • Product Type: Power Module with Plastic Latch
  • Voltage Rating: 24V AC/DC
  • Lamp Type: Integrated Green LED
  • Mounting Hole Diameter: 22.5 mm