800F-PN5R | ALLEN BRADLEY | 22mm Back of Panel Composite 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-PN5R
説明
  • Product Code: 800F-PN5R
  • Product Type: 22mm Back of Panel Composite
  • Illumination Lamp Type: Integrated Red LED
  • Supply Voltage: 120V AC
  • Mounting Style: Plastic Latch Mount
  • Contact Block Type: No Contact Blocks / Latch Only
  • Hole Diameter: 22.5 mm