800FM-KL22MX11 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-KL22MX11
説明
  • Product Code: 800FM-KL22MX11
  • Product Name: 22mm Selector Switch 800F PB
  • Operator Construction: Round Metal (Type 4/13, IP66)
  • Operator Type: Key Selector
  • Operator Function: Spring Return from Left, 2 Position