800FM-LMM40E3 | ALLEN BRADLEY | 22mm Push Pull Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LMM40E3
説明
  • Part Number: 800FM-LMM40E3
  • Description: 22mm Push Pull Operator 800F PB
  • Type: Momentary Mushroom Push-Pull Operators
  • Material: Metal
  • Operation: Momentary Out, Maintained Center, Momentary In
  • Size: 40mm