800FM-LMP43MN5GX11 | ALLEN BRADLEY | 22mm Push Pull Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LMP43MN5GX11
説明
  • Part Number: 800FM-LMP43MN5GX11
  • Description: 22mm Push Pull Operator 800F PB
  • Type: Push Pull Operator
  • Operator Material: Metal
  • Button Size: 40mm
  • Function: Push-Pull
  • Button Color: Green
  • LED Type: Integrated LED Module
  • LED Color: Green
  • Mounting Type: Metal Latch Mount
  • Voltage: 120V AC/DC (Incandescent), 120V AC (LED)