800FM-LMP44MN3RX11S | ALLEN BRADLEY | 22mm Push Pull Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LMP44MN3RX11S
説明
  • Part Number: 800FM-LMP44MN3RX11S
  • Description: 22mm Push Pull Operator 800F PB
  • Material: Metal
  • Button Size: 40mm
  • Function: Push-Pull
  • LED: Integrated, Red
  • Voltage: 24V AC/DC (Incandescent or LED)