800FM-LSL34 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LSL34
説明
  • Part Number: 800FM-LSL34
  • Type: 22mm Selector Switch
  • Series: 800F PB
  • Position: 3 Position