800FM-SB32MX40 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-SB32MX40
説明
  • Product Code: 800FM-SB32MX40
  • Type: 22mm Selector Switch 800F PB
  • Series: 800F
  • Function: 3 Position Selector Switch