800FM-SM32PX22 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-SM32PX22
説明
  • Product Code: 800FM-SM32PX22
  • Product Type: 22mm Selector Switch
  • Model Type: 3 Position Selector Switch