800FP-KM22PQ20 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-KM22PQ20
説明
  • Product Code: 800FP-KM22PQ20
  • Type: 22mm Selector Switch
  • Switch Style: 2 Position Key Selector Switch