800FP-LMT64MN3RX12 | ALLEN BRADLEY | 22mm Twist To Release E-Stop 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-LMT64MN3RX12
説明
  • Product Code: 800FP-LMT64MN3RX12
  • Product Selection: 22mm Twist To Release E-Stop 800F Push Button
  • Illumination Lamp Type: Integrated LED, Red LED
  • Operator Type: Twist To Release
  • Size: 60mm
  • Shape: Round
  • Material: Plastic
  • Enclosure Rating: Type 4/4X/13, IP66
  • Voltage: 24V AC/DC