800FP-LU2FHFG | ALLEN BRADLEY | 22mm Multi-Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-LU2FHFG
説明
  • Product Code: 800FP-LU2FHFG
  • Product Selection: 22mm Multi-Operator 800F PB
  • Operator Type: 2 Pos. Illuminated Multifunction