800FP-MK44R | ALLEN BRADLEY | 22mm Twist To Release E-Stop 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-MK44R
説明
  • Product Code: 800FP-MK44R
  • Product Selection: 22mm Twist To Release E-Stop 800F PB
  • Operator Type: Non-Illuminated Mushroom Operators, Key Release
  • Operator Construction: Round Plastic (Type 4/4X/13, IP66)
  • Button Size: 40mm