800FP-MT44EPX12 | ALLEN BRADLEY | 22mm Twist To Release E-Stop 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-MT44EPX12
説明
  • Product Code: 800FP-MT44EPX12
  • Product Selection: 22mm Twist To Release E-Stop 800F PB
  • Number of Contacts: 1 N.O. Contact(s), 2 N.C. Contact(s)
  • Illumination Lamp Type: Non-Illuminated
  • Hole Diameter: 40mm