800H-24HRA2KB6AX | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800H PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800H-24HRA2KB6AX
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: 800H-24HRA2KB6AX
  • Product Type: 30.5mm Selector Switch
  • NEMA Rating: Type 4/4X/13
  • Illumination: Yes
  • Positions: 2 Position
  • Voltage: 24V AC/DC