800H-QRA24RD1 | ALLEN BRADLEY | 30mm Momentary Push Button 800H PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800H-QRA24RD1
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: 800H-QRA24RD1
  • Series: 800H PB
  • Type: 30.5 mm Momentary Push Button
  • Application: NEMA Type 4/4X/13 Momentary Contact Push Button
  • Illumination Type: Incandescent
  • Color: Red
  • Head Type: Extended Head with Guard
  • Voltage: 24V AC/DC