800H-QRT24RAY | ALLEN BRADLEY | 30mm Pilot Light 800H PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800H-QRT24RAY
説明
  • Product Code: 800H-QRT24RAY
  • Product Selection: 30mm Pilot Light
  • Number of Contacts: 1 N.O. - 1 N.C. Stackable Sealed Switch
  • Illumination Lamp Type: Incandescent
  • Hole Diameter: 30.5 mm
  • Connection Type: Full Voltage
  • Latch Material: Plastic
  • Voltage: 24V AC/DC