800T-12HR17KB6 | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-12HR17KB6
説明
  • Product Code: 800T-12HR17KB6
  • Product Description: 30mm Selector Switch for 800T Push Button
  • Product Type: 30.5mm Type 4/13 Selector Switch
  • Illumination: Illuminated
  • Position: 2 Positions
  • Voltage: 12V AC/DC