800T-FXJQ24AD1 | ALLEN BRADLEY | 30mm Push-Pull Device 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-FXJQ24AD1
説明
  • Catalog Number: 800T-FXJQ24AD1
  • Product Type: 30.5 mm Push-Pull Device
  • Series: 800T PB
  • Operator Function: Maintained 2-Position Push-Pull
  • Head Type: Jumbo Mushroom Head (60 mm), Amber
  • Illumination: Full Voltage Incandescent Lamp, 24V AC/DC