800T-H3305 | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-H3305
説明
  • Code Number: 800T-H3305
  • Series: 800T PB
  • Mounting Size: 30.5 mm
  • Enclosure Rating: Type 4/13
  • Positions: 2 Position (Maintained)