800TC-QA24WX | ALLEN BRADLEY | 30mm Momentary Push Button 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800TC-QA24WX
説明
  • Product Code: 800TC-QA24WX
  • Product Type: Momentary Push Button
  • Series: 800T
  • Push Button Diameter: 30.5 mm
  • Enclosure Rating: Type 4/13
  • Illumination Type: Incandescent
  • Color: White
  • Contact Type: Momentary
  • Contacts: No Contacts
  • External Head: With Guard
  • Voltage: 24V AC/DC