855PC-B24ME722 | ALLEN BRADLEY | Light and sound comb Alarm Light and sou
Manufacturer Part Number (MPN)
855PC-B24ME722
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Product Code: 855PC-B24ME722
Product Type: Panel Mount Sounder with LED
Function: Light and Sound Combination Alarm
Illumination Type: LED
Housing Color: Black
Voltage Rating: 24V AC/DC
Lens Color: Clear
Mounting Hole Diameter: 22.5 mm
Enclosure Size: 45 mm