DS7-340SX100N0-N | EATON | DS7 Soft starter, 100 A, 200 - 480 V AC
Manufacturer Part Number (MPN)
DS7-340SX100N0-N
Original Equipment Manufacturer
EATON
説明
Control Voltage 24 Vac/Vdc
Phase Three-phase
Special Features Internal bypass
Type Soft starter for three-phase loads
Voltage Rating 24 Vac/Vdc
Length/Depth 139 mm
Height 175 mm
Width 93 mm