MPAR-A1300E-V2A | ALLEN BRADLEY | MP Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-A1300E-V2A
説明
  • Product Code: MPAR-A1300E-V2A
  • Series: MP-Series Electric Cylinders
  • Rod Stroke Length: 300 mm (12.45 in.)
  • Voltage Rating: 230V AC