MPAR-A3100H-M2A | ALLEN BRADLEY | MP-Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-A3100H-M2A
説明
  • Product Code: MPAR-A3100H-M2A
  • Series: MP-Series Electric Cylinders
  • Actuator Frame Size: Size 63, 75 mm (2.95 in.)
  • Rod Stroke Length: 100 mm (4.15 in.)
  • Mechanical Drive/Screw Lead/Motor Type: 5.0 mm/rev (0.197 in./rev)