MPAR-A3800H-M4A | ALLEN BRADLEY | MP-Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-A3800H-M4A
説明
  • Product Code: MPAR-A3800H-M4A
  • Series: MP-Series Electric Cylinders
  • Actuator Frame Size: Size 100, 115 mm (4.53 in.)
  • Rod Stroke Length: 800 mm (31.5 in.)
  • Mechanical Drive/Screw Lead/Motor Type: 10 mm/rev (0.394 in./rev)
  • Feedback Device: Multiturn 1024 sin/cos Absolute Encoder
  • Holding Brake: 24 VDC Brake