MPAR-B1200B-V4A | ALLEN BRADLEY | MP Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-B1200B-V4A
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: MPAR-B1200B-V4A
  • Product Selection: MP Series Electric Cylinder
  • Stroke Length: 200 mm (8.3 in.)
  • Voltage: 460V AC
  • Encoder Type: Multiturn 128 sin/cos ABS Encoder
  • Brake: 24 VDC Brake