MPAR-B2100C-V4A | ALLEN BRADLEY | MP Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-B2100C-V4A
説明
Product Code: MPAR-B2100C-V4A
Bulletin No: MP-Series Actuator
Actuator Type: Actuator Rod
Voltage Rating: 460V AC
Rod Stroke Length: 100 mm (4.15 in.)
Feedback/Motor Series: Multiturn 128 sin/cos ABS Encoder
Holding Brake: 24 VDC Brake