PRC401P48 | SALZER | Power Relay 4 Pin 48V DC Type PRC
This product will be delivered in 8–10 weeks.
Manufacturer Part Number (MPN)
PRC401P48
Original Equipment Manufacturer
SALZER
説明
  • Brand : Salzer
  • Product Code : PRC401P48
  • No of Poles : 1+E
  • Rating AMP : 40A