SK-R1-IG1-E510F500 | ALLEN BRADLEY | PowerFlex 750 Inverter Gate Board
Manufacturer Part Number (MPN)
SK-R1-IG1-E510F500
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
  • Product Code: SK-R1-IG1-E510F500
  • Description: PowerFlex 750 Series Inverter Gate Board Kit
  • Frame Size: Frame 8
  • Voltage Rating: 600V (510A) / 690V (500A)