TA58-1000-GYE-ID | DEUTSCHMANN AUTOMATION GMBH & CO. KG | Absolute Encoder
Manufacturer Part Number (MPN)
TA58-1000-GYE-ID
Original Equipment Manufacturer
DEUTSCHMANN AUTOMATION GMBH & CO. KG
説明
Specification Details
Manufacturer Deutschmann Automation
Type Absolute encoder
Model TA58-1000-GYE-ID
Housing Diameter 58 mm
Shaft Diameter S06: 6 mm / C10: 10 mm