TL-A230P-BJ32AA | ALLEN BRADLEY | TL-Series 240V AC Rotary Servo Motor
Manufacturer Part Number (MPN)
TL-A230P-BJ32AA
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
Product Code: TL-A230P-BJ32AA
Product Type: TL-Series 240V AC Rotary Servo Motor
Operating Voltage: 230V AC
Frame Size: 70 mm (2.75 in.) or NEMA 23